Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca ft. Dani - Sonte
Ndëgjuar 3,516,619
Shkarkuar 866
Pëlqyer 14,783
Publikuar 04/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by - Bini Nebihu ( Diez Music )
Melody & Lyrics - Filloreta Raci- Fifi
Sax - Vis Shkodrani
Guitar - Astrit Stafai
Video: Max Production

New single "Sonte" available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sonte-feat-dani-single/1462531805?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/95922282
Spotify: https://open.spotify.com/album/01yTHnTkakifwZhouAzoa6
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/Sonte


Follow Luana Vjollca on:
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
You Tube: https://www.youtube.com/user/luanavjollcaofficial
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store