Banner

Banner

Titulli BimBimma ft DOZA - Reality Check
Ndëgjuar 85,546
Shkarkuar 21
Pëlqyer 1,624
Publikuar 09/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Reaity Check
Beat: old school White OG
Rec/mix: Faton Dolaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store