Banner

Banner

Titulli Shaqir Cervadiku - Kenge per Adem Mulaj
Ndëgjuar 13,183
Shkarkuar 5,701
Pëlqyer 71
Publikuar 15/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti - Gjafer Dvorani
Muzika - Naim Gjoshi
Orkestrimi - Burim Krasniqi
Video - MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store