Banner

Banner

Titulli S4MM - Mamacita
Ndëgjuar 7,922,992
Shkarkuar 485
Pëlqyer 56,464
Publikuar 19/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Produced by : PrimoDrum
https://www.instagram.com/prodbyprimo/

Mix/Master : S4MM x Don Gima
https://www.instagram.com/samirs4m/
-
https://www.instagram.com/dongima.studio/

Video : Besian Kukiqi
https://www.instagram.com/besiankukiqi/


Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store