Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Endrra Shekullore
Ndëgjuar 40,622
Shkarkuar 5,744
Pëlqyer 564
Publikuar 27/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Endrra Shekullore - Shkurte Fejza

Teksti & Muzika: Avni Qahili
Video: EMF

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Shkurte Fejza
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store