Banner

Banner

Titulli Ledri Vula - Rio
Ndëgjuar 10,416,249
Shkarkuar 54,947
Pëlqyer 60,055
Publikuar 04/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „RIO“ by LEDRI VULA here 🎧
http://avd.lnk.to/RIO

Music by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Film by Supercut
Video directed by Besian Durmishi
Video produced by Adea Kelmendi

© & ℗ NESËR L.L.C. & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store