Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Sheqerja
Ndëgjuar 34,968
Shkarkuar 282
Pëlqyer 333
Publikuar 04/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Sheqerja - Shkurte Fejza

Teksti: Hamit Alija
Muzika: Kole Susaj
Orkestrimi: Burim Krasniqi
Video: EMF

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara per Shkurte Fejza
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store