Banner

Banner

Titulli LOREDANA - Labyrinth
Ndëgjuar 20,577,674
Shkarkuar 8,858
Pëlqyer 300,225
Publikuar 06/06/2019

Informatat e këngës
👑 King Lori (Special Box Set) jetzt vorbestellen: https://loredana.lnk.to/KINGLORI
► Labyrinth überall streamen: https://Loredana.lnk.to/Labyrinth

👑 LOREDANA auf Instagram:
https://www.instagram.com/loredana

► Labyrinth produced by MIKSU & MACLOUD
Master: milianmastering

Miksu auf Instagram:
https://www.instagram.com/macloud
Macloud auf Instagram:
http://instagram.com/macloud_lauthentikk

Produktion & Kamera: Entermedia
Regie & Schnitt: Dominik Braz Bittrich
1AD: Muhammed Yasin Gül
Color Grading & VFX: Fati.tv
Styling: Blerina Bllokoqi Rugova & Vacid
Hair & Make Up: Dafine Neziri
Artwork & Boxtrailer: Madebysoul.de

Management: TwoSides
www.twosides.de
[email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store