Banner

Banner

Titulli 2TON - LOVE
Ndëgjuar 6,614,421
Shkarkuar 18,992
Pëlqyer 29,973
Publikuar 08/06/2019

Informatat e këngës
Music: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Text: 2Ton
Video: Grandmedia

Metro Music

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3kvRbt2kN8vHU32xvPPMMt
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/99657462
iTunes: https://music.apple.com/us/album/love-single/1467525333?ls=1

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store