Banner

Banner

Titulli 2TON - LOVE
Ndëgjuar 11,088,829
Shkarkuar 24,997
Pëlqyer 34,950
Publikuar 08/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Text: 2Ton
Video: Grandmedia

Metro Music

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3kvRbt2kN8vHU32xvPPMMt
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/99657462
iTunes: https://music.apple.com/us/album/love-single/1467525333?ls=1
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store