Banner

Banner

Titulli GENA - Me fal
Ndëgjuar 3,185,339
Shkarkuar 632
Pëlqyer 14,485
Publikuar 15/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe to Gena's channel :
► https://www.smarturl.it/SubscribeGena


-GENA - ME FAL (Official Video)

__________________________________

Listen on Spotify / Download on iTunes:
►https://fanlink.to/MeFal


Bookings 📞 : 00355684675397


Fole Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing


_______________

Connect with GENA:
Instagram ► https://bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► https://bit.ly/2VUQjrz


Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________

Music by Arsen P
Arrangment :by Arsen P
Lyrics:Endrit Mumajesi "Muma"
Klarinet, Nay:Stavros Pazarentsis
Keyboards : Kostas Gitsis
Bass : Ilias Tsapatsaris
Guitars : John Perdikaris
Percussions : Arsen P
Mix & Mastering :Gent Myftaraj
Recording Studio :Bk Studio Athine
Video : Max ProductionPublished by : Folé Publishing

_______________

Connect with ARSEN P :
Instagram ► https://instagram.com/arsenpmusic

Connect with Endrit Mumajesi "MUMA" :
Instagram ► https://www.instagram.com/mumaofficial/

Connect with GMAJ7 / Genti Myftaraj :
Instagram ► https://www.instagram.com/gmaj7produc...

Connect with MAX PRODUCTION:
Instagram ►www.instagram.com/maxproductional/


_______________

Teksti / Lyrics : 👇🏼

Zemer thyer i vetmuar jam sot
neper rruge akoma tranzit
dikur ndjenja me bente te forte
se jetoja me ty dashurine

Kte zjarr te ndezur nuk e shuajn as lotet
akoma je ne trupin tim
malli dhe ndjenja me mbajne zgjuar
se ti do te kthehesh perseri

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane...


Syt e mi neper rruge te kerkojne
dhe per sa jo jo nuk e di
qe te gjitha me duken njesoj
vetem ty te shikoj dashuri


Kte zjarr te ndezur nuk e shuajn as lotet
akoma je ne trupin tim
malli dhe ndjenja me mbajne zgjuar
se do te kthehesh ti perseri


Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane


Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane


Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

_______________

℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#Gena #MeFal #Fole
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store