Banner

Banner

Titulli Noizy ft. Snik - New Benz
Ndëgjuar 5,378,917
Shkarkuar 575
Pëlqyer 88,865
Publikuar 21/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream and download here:
https://umg.lnk.to/NewBenz

Noizy on Instagram:
https://www.instagram.com/noizy/

Snik on Instagram:
https://www.instagram.com/snikthehustla
Snik on YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCVbMczzYbjoMnJNpGKRXJQw
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store