Banner

Banner

Titulli S4MM - E PREFERUME
Ndëgjuar 2,218,652
Shkarkuar 788
Pëlqyer 23,290
Publikuar 22/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music produced by : NIZA x Don Gima, Pvradise

MUA: AN Studio - Artan Nafiu

https://www.instagram.com/niza_46
https://www.instagram.com/dongima.studio
https://www.instagram.com/pvradisebeatz/

Video produced by : GRANDMEDIA /AVFILMS

https://www.instagram.com/m3vlo/
https://www.instagram.com/valonary/

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store