Banner

Banner

Titulli B2N ft. Dorisa Pacolli - NUSE 3
Ndëgjuar 14,924,657
Shkarkuar 370
Pëlqyer 55,277
Publikuar 26/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyric - B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
Civico87
Associazione - Nest
Make up - Douglas

https://www.instagram.com/b2n_beatz

https://open.spotify.com/album/3mQuhVeLG1pTIibDM9iK3K

https://music.apple.com/gb/album/nuse-3-feat-dorisa-pacolli-single/1471550335

https://www.deezer.com/us/album/102477542?deferredFl=1Kur po i shoh tjerat ato m’shohin gishtin
medet per mu ma ka zan rrota bishtin
nuk munem me dal nuk munem me i nguc
mi ka shti gruja 2 kamt me 1 kpuc
dikur shum u deshtem
tash me grun jam ba Hasem
t’kisha ble 1 kerr
se sa 20k per dasem
e lypa Shqiptare kjo vec mi con nervat
t’kisha marr 1 gjermane mi kishte bo letrat
1mln fatura, 1mln taksa
ashtu si vjen rroga ik per laraska
s’punon lavatricja e derdh ujin vaska
cka dreqin paska?! huuh plasa

A po vjen sonte, Apo vjen sonte
po m’therret shoqnia Na Na
Ska mem lan gruja PaPa
ka mem qa fmija
A po vjen sonte, Apo vjen sonte
po m’therret shoqnia Na Na
Ska mem lan burri Mama
ka mem qa fmija


Kam bebin e vogel e bebin e madh
njani si engjell tjetri si djall
une te shpia ky tu pi shisha
na u rrit fmija e ky tu lujt fifa
gjithmon nervoz,teper xheloz
paret e shpis, i la n’bixhoz
nuk ka pushime se s’kena pare
zili i kam, shoqet beqare
dikur restorante,shampanj
edhe lule
tash buk t’gatume,pilaf me fasule
s’guxoj me dal pa leje nga shpia
kontroll telefonit si policia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store