Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. LMN - Bella
Ndëgjuar 1,321,927
Shkarkuar 134
Pëlqyer 4,865
Publikuar 28/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow artists on social media:
https://www.facebook.com/elion.krasniqi.3
https://www.instagram.com/eelionkrasniqi/

https://www.facebook.com/hekuran.krasniqi.54
https://www.instagram.com/hekuranbyheki/

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2kUSzovFWxu0UFwiDNVi65
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102352032
iTunes: https://music.apple.com/us/album/bella-feat-lmn-single/1470753135?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store