Banner

Banner

Titulli Meda - E kaloje
Ndëgjuar 4,864,988
Shkarkuar 1,446
Pëlqyer 11,459
Publikuar 05/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom

Teksti: Arsim Bunjaku
Muzika: Nertil
Orkestroi: Wirus & Nertil

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/e-kaloje-single/1471758231
Spotify: https://open.spotify.com/album/33UwhR5KVXTOSwiR2WuGHP
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102840272

#Meda #EKalojë
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store