Banner

Banner

Titulli Meda - Ja per ty ja per kon
Ndëgjuar 4,864,156
Shkarkuar 702
Pëlqyer 8,987
Publikuar 06/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom

Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel
Orkestrimi: Wirusi

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ja-p%C3%ABr-ty-ja-p%C3%ABr-kon-single/1472224869
Spotify: https://open.spotify.com/album/7gHWDhmJqgh7y6t1N1azd0
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102857442
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store