Banner

Banner

Titulli LEDRI VULA - MEM
Ndëgjuar 10,370,865
Shkarkuar 37,499
Pëlqyer 41,669
Publikuar 07/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „MEM“ by LEDRI VULA here 🎧
http://avddigital.lnk.to/MEM

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Ledri Vula
Film by Supercut
Video directed by Besian Durmishi
Video produced by Adea Kelmendi

© & ℗ NESËR L.L.C. & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store