Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Nuk po kalojka
Ndëgjuar 8,488,665
Shkarkuar 2,018
Pëlqyer 34,981
Publikuar 08/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/NukPoKalojka

Music: Armend Rexhepagiqi
Lyrics: Aida Baraku
Produced & arranged by: Darko Dimitrov

Connect with Yll Limani:
https://www.instagram.com/ylllimani/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store