Banner

Banner

Titulli Gili - Fustani
Ndëgjuar 461,036
Shkarkuar 245
Pëlqyer 2,055
Publikuar 10/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzika dhe teksti ILIR BERANI
Orkestrimi FLORENT BOSHNJAKU

All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: http://www.facebook.com/gilizyrtare
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store