Banner

Banner

Titulli Berato ft. Arta, Ana Kabashi - Papa
Ndëgjuar 99,576
Shkarkuar 83
Pëlqyer 765
Publikuar 09/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Itunes , spotify , google play ... SOON

Prod by : CekicBeatz
Lyrics by : Berato & Ana Kabashi
Beat by : Beat Demons
Camera / Edited : Meriton Braha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store