Titulli Labi - Tkam dasht me se shumti ne dynja
Ndëgjuar 33
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Labi - Tkam dasht me se shumti ne dynja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store