Banner

Banner

Titulli PANDORA ft. Adnan DACI - Pasha ty
Ndëgjuar 354,754
Shkarkuar 6,377
Pëlqyer 1,881
Publikuar 18/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzike & Ork: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Video: BUG Production


Available on:

iTunes: https://music.apple.com/us/album/pasha-ty-feat-adnan-daci-single/1473462737?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0xeCBKE9QFYUjNFhYxO4oE
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/105031852

#PandoraAlbania
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store