Banner

Banner

Titulli Soni Malaj - Te Quiero
Ndëgjuar 382,013
Shkarkuar 262
Pëlqyer 3,105
Publikuar 19/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Song: Jason Bowman, K-Deuce, Alandy
Lyrics: Almenda Hoxha
Trombone: Rajkard Bardhi
Special Appearance: Enea Melaj
Special thanks: Drymades Hotel&Bungalows
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store