Banner

Banner

Titulli Rina ft Koston - Ideal
Ndëgjuar 11,000,795
Shkarkuar 35,408
Pëlqyer 41,108
Publikuar 21/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics : Rina & koston
Music produced by: ZzapnChriss & Koston
Video: Filmnation
Executive producer: Mehmet Elshani & Naima Menxhiqi
Thanks to Hotel Grand Blue Fafa Golëm

Stream or download #IDEAL here ➡️: https://fanlink.to/Ideal

IDEAL ON SPOTIFY : https://open.spotify.com/track/24QGuIcX3EgEp0fFFzeR0j?si=HAwRAMgwSG-6xSwi16CiOQ
IDEAL ON APPLE MUSIC : https://music.apple.com/fr/album/ideal-single/1474023530
IDEAL ON DEEZER : https://www.deezer.com/fr/track/717876942

RINA on Instagram: https://www.instagram.com/balajrina/?hl=en
KOSTON on Instagram : https://www.instagram.com/koston_official/?hl=en
ZZAPNCHRISS on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZZAPNCHRISS on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZZAPNCHRISS on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss
AMP on Instagram: https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook: https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website: www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]

#rina #koston #ideal
© & ℗ 2019 OnRecords LLC & Alba Music Publishing. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store