Banner

Banner

Titulli Semiautomvtic ft. Lyrical Son, Mc Kresha - Private
Ndëgjuar 7,769,642
Shkarkuar 8,521
Pëlqyer 20,330
Publikuar 21/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „PRIVATE“ by SEMIAUTOMVTIC x LYRICAL SON x MC KRESHA here 🎧
https://avddigital.lnk.to/Private 🎧

Semiautomvtic X Lyrical Son X Mc Kresha - "Private"

Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son, Semiautomvtic
Beat by: Semiautomvtic
Rec and Arr: K-Master
Mix and Master: Pressplay
Produced by: PINT 2019
Video by: Berat Hasani, Pinkmoon
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store