Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Kosovare
Ndëgjuar 2,092,058
Shkarkuar 345
Pëlqyer 2,826
Publikuar 22/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: http://www.facebook.com/gilizyrtare
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store