Banner

Banner

Titulli Gjiko ft. Buta - My Bro
Ndëgjuar 4,423
Shkarkuar 35,524
Pëlqyer 32
Publikuar 28/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store