Banner

Banner

Titulli Yllka Kuqi - Po Sillna
Ndëgjuar 184,792
Shkarkuar 5,607
Pëlqyer 1,121
Publikuar 31/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Melody & Lyrics: FIFI
Arrangement & Production: Bini Diez
Styling: Valdrin Sahiti
M.U.A: Sellma
Hair: Kaci

Connect with Yllka:
https://www.instagram.com/yllkakuqi/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store