Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Dilema
Ndëgjuar 11,253,297
Shkarkuar 10,027
Pëlqyer 58,690
Publikuar 05/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Instagram : https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
Facebook : https://www.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
Twitter : https://twitter.com/GencPrelvukaj


Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Recorded at Black Fish Studios

Special Thanks :
Select Hill Resort - Tirane
Zociac Club - Durres
Tirana Fashion Models
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store