Banner

Banner

Titulli Tayna ft. Mc Kresha, Lyrical Son - Pasite
Ndëgjuar 18,919,259
Shkarkuar 31,780
Pëlqyer 71,785
Publikuar 05/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Pasite

Lyrics: Tayna, Lyrical Son, Mc Kresha
Beat by: Strike Beatz and K-Master
Rec by: K-Master and Cricket
Mix and Master: Pressplay
Produced by: PINT & Friends Entertainment
Styling: Vildane Zeneli & Donika Loci
Make up & Hair: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store