Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Suu Wuup
Ndëgjuar 81,514
Shkarkuar 6,125
Pëlqyer 855
Publikuar 09/08/2019

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/SuuWuup

Shaolin Gang - Suu Wuup
Lyrics: Shaolin Gang
Music: Jackpot
Mix/Master: Florent Boshnjaku
Editing: Qendrim Spahija

Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store