Banner

Banner

Titulli Elinel - Rrugaqo
Ndëgjuar 178,073
Shkarkuar 43
Pëlqyer 1,557
Publikuar 13/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Master by: Nome Entertainment
Rec: Cricket Music
Video: Arlind Sylaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store