Banner

Banner

Titulli AURELA GACE - ME MBAJ
Ndëgjuar 755,982
Shkarkuar 202
Pëlqyer 12,181
Publikuar 18/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzika : Gent Myftaraj & Aurela Gace
Teksti : Endrit Mumajesi - Muma
Ork& Mixmaster : Gent Myftaraj
Video By : Max Production
Produced by : Aurela Gace
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store