Banner

Banner

Titulli LLUNI ft. LYRICAL SON MC KRESHA - RICK ROSS
Ndëgjuar 2,594,904
Shkarkuar 196
Pëlqyer 10,298
Publikuar 18/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „RICK ROSS“ by LLUNI ft. LYRICAL SON x MC KRESHA here 🎧
https://avd-digital.lnk.to/RickRoss 🎧

Lluni x Lyrical Son x Mc Kresha "Rick Ross"

Lyrics: Lluni, Mc Kresha, Lyrical Son
Beat by: Erion Dragidella - Erno
Rec and Arrang: Kushtrim Berisha K-Master
Mix and Master: Pressplay
Video by: Pinkmoon, Berat Hasani
Produced by: PINT 2019

Instagram: @pintofficial
www.pint.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store