Banner

Banner

Titulli BimBimma - Hapat e mi
Ndëgjuar 35,827
Shkarkuar 3,546
Pëlqyer 453
Publikuar 18/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


1. BimBimma - Ami ft. Real1

_______________________________

Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https://bit.ly/2KTFj6s

Listen on Spotify / Download on iTunes👇🏼
💎 https://fanlink.to/BimBimmaHapatEMi

_______________________________

BimBimma "BIMA"
Beat: StrikeBeatz
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

_______________________________

📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌Connect with STRIKE BEATS:
Instagram ► https://www.instagram.com/strikebeatz

📌 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #HapatEMi #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store