Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Pse je me to
Ndëgjuar 6,398,170
Shkarkuar 3,337
Pëlqyer 28,256
Publikuar 24/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/PseJeMeTo

Written by Yll Limani
Produced by BigBang (REDBOX entertainment)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store