Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Lyrical Son - Still e dua
Ndëgjuar 74,331
Shkarkuar 211
Pëlqyer 619
Publikuar 24/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


12. BimBimma - Still e dua ft. Lyrical Son

_______________________________

Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https://bit.ly/2KTFj6s

Listen on Spotify / Download on iTunes👇🏼
💎 https://fanlink.to/StillEDuaFtLyricalSon

_______________________________

BimBimma "BIMA"
Beat: Nine2Music
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

_______________________________

📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌 Connect with Nine2Music :
Instagram ► https://www.instagram.com/nine2music

📌 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #StillEDua #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store