Banner

Banner

Titulli Fatlume Popovci - Shpirti
Ndëgjuar 684,385
Shkarkuar 7,319
Pëlqyer 3,411
Publikuar 31/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music & Ork. Granit Gashi - MassiveProduction
Text: Ghulo
Styling: Blerina Kllokoqi Rugova
MUA: Sellma
Video: XL Films

Connect with Fatlume:
https://www.instagram.com/fatlumepopovci/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store