Banner

Banner

Titulli Arta Memedi - Shote Galica
Ndëgjuar 1,241,291
Shkarkuar 120
Pëlqyer 0
Publikuar 06/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


Arta Memedi - Shote Galica (Official Video)

_______________________________

Did you subscribe to ARTA MEMEDI's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeARTAMEMEDI

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
💎 https://fanlink.to/ArtaMemediShoteGalica

_______________________________

Produced by Coco Music
Melody : Nolly
Lyrics : Arta Memedi & Hard Mc
Styling : Arta Memedi
Hair : Zone Hair
Makeup: Agon Braha

Executive Producer: Arta Memedi


Published by : FOLÉ PUBLISHING
_______________________________

📌Connect with ARTA MEMDI :
Instagram ► https://www.instagram.com/artamemedi

📌Connect with COCO MUSIC :
Instagram ► https://www.instagram.com/cocomusicstudio

📌Connect with NOLLY :
Instagram ► https://www.instagram.com/no_lly_

📌Connect with HARD MC :
Instagram ► https://www.instagram.com/hard.mc

📌Connect with ZONE HAIR :
Instagram ► https://www.instagram.com/zone.hair

📌Connect with AGON BRAHA :
Instagram ► https://www.instagram.com/agonbraha_mua

📌Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


Lyrics / Teksti 👇🏼Verse 1

Vjen Kleoarta po e bardh si Cocaina
Shkatrrohet veni nagasaki hiroshima
A rina bashk hajde rina veq sa hina
Po dojn me honger te na se te na plot osht kuzhina

Kado qe shkoj m'percjellin kamerat me blica
Plot intervista une jom n’Top ku o lista
S'kom Ik prej luftes kadal veq sa ja nisa
Kto shota mir e din kush o Shote Galica

-Gjalle je o Shote ?
-Po pse kush tha se kam vdeke?

Chorus:
Mos be nan qka je ka flet?
Kush ska rrnue 300 vjet
Fort po bon Shota gajret e e et
Sa her qet ka njo pe vret e e et

Verse 2

Diten n'fluturim naten n'aterrim
Pa pushim...Im in n’cdo Check In
E ti tash je ka hin
Mos u shit kishe se din
Se kush t’ka ty n’menagjim
Un e kom pas sigurim

Tash ti po thu qe lek po bon... Po credit jon
Dashnia jeme pot tmungon ...Ti Se Meriton
Kan po menon qe e anulon ? Anulom
E lir po sillna n’venin ton...Se n’fron une jom

Chorus:
Mos be nan qka je ka flet?
Kush ska rrnue 300 vjet
Fort po bon Shota gajret e e et
Sa her qet ka njo pe vret e e et

Outro:
Party me shisha na skena pune me gota
Un nuk jom latine Shqip po m’njeh kejt bota
Un nuk jom latine Shqip po m’njeh kejt bota
Ti nuk je latine ty nuk po t’njeh bota

Hajde hajde nguce nguce
You side chick pse po gutesh
Twerk twerk luje luje
Se per qata po paguhesh
2x

Siri, who fucked up ata me kryt ma tmadh se beli ?!


_______________________________℗ & © ARTA MEMEDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#artamemedi #shotegalica #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store