Banner

Banner

Titulli Loredana feat. Getinjo - Feuer
Ndëgjuar 1,214,321
Shkarkuar 806
Pëlqyer 13,213
Publikuar 12/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Provided to YouTube by Believe SAS

Feuer (feat. Getinjo) · Loredana

KING LORI

℗ Loredana

Released on: 2019-09-13

Composer: Dominik Patrzek
Featured Artist: Getinjo
Author: Getinjo
Composer: Joshua Allery
Author: Julian Otto
Composer: Laurin Auth
Author: Loridana Zefi
Arranger: Macloud
Music Publisher: SonyATV Publishing
Music Publisher: Warner Chappel Publishing
Music Publisher: Warner Chappell - Edition Kray

Auto-generated by YouTube.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store