Banner

Banner

Titulli Don Phenom ft. Dichy - Njo si ti
Ndëgjuar 1,292,104
Shkarkuar 5,069
Pëlqyer 11,622
Publikuar 29/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Don Phenom Ft Dichy - Njo Si Ti

____________________________

Did you subscribe to DON PHENOM's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeDONPHENOM

iTunes ► https://music.apple.com/us/artist/don-phenom/1189728265
Spotify►https://open.spotify.com/album/1jFXQBIP8MJ0m6RWbKd3RJ
Deezer► https://www.deezer.com/en/artist/11609459

____________________________

Music/Rec/Mix : CekicBeatz
Video: Max Production

Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

📌Connect with DON PHENOM :
Instagram ► https://instagram.com/donphenomofficialpage

📌Connect with DICHY :
Instagram ► https://www.instagram.com/DichyDichey/

📌Connect with CEKIZ BEATZ :
Instagram ► https://www.instagram.com/cekicbeatz

📌Connect with MAX PRODUCTION :
Instagram ► https://www.instagram.com/maxproductional

📌Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

Teksti/Lyrics 👇🏼

Ngado me shku un ty tkom prane
Edhe kur o nate,ti vjen si zane
Se kom menu qe shum tkom dasht
Ti mje bo si fat,ngat vetes tmbaj
Syt e tu po mbojn mu dridh
Vjen te mu e qan si fmi,je dashni
Per cudi mke bo magji
E vetmja qe mbon mu ni mrekulli

Refren x2
Ayayaye ,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet

Jo Se ti jo skom me gjet
Me ty kish kalu kyt jet ...
Kur Nuk tshof Nuk jom I qet
Nuk jom I qet
Noshta Ti shpesh e ki drejt
Noshta Kom gabu Shum her
Por une se kom vrejt
Un Po merrna me Do sene Noshta ki bezdi
Kom Shum femna qe mdojn por un vi te ti
Ska asnji qe mban mu ni si ti
Ti menon Un mashtroj thu ja nise ti
Sdu argumente ,Sdu mo shamata
Sdu hater mbetje - për fjal qe sjan sakta
Na sjem fasada...Na jem Real,
Kjo so balad...nuk oh serjall

Refren x2
Ayayaye ,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet

Kjo Dashni e vertet
Me ty pak o nji Jet
Me ty ngat du me dek
Gjithmon bashk Na me mbet
Kjo Dashni e vertet
Me ty pak o nji Jet
Me ty ngat du me dek
Gjithmon bashk Na me mbet

Refren x2,
Ayayaye ,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet

____________________________

℗ & © DON PHENOM & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#donphenom #njositi #folé
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store