Banner

Banner

Titulli Ana Kabashi - Ami lekt
Ndëgjuar 55,139
Shkarkuar 4,057
Pëlqyer 393
Publikuar 23/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Beat by: Beatdemons
Melody: Ana Kabashi
Producer, Mix/Master: Granit Gashi (Massive Production)
Lyrics: Fadil Topalli
Music Video: Lhd production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store