Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Nashta
Ndëgjuar 776,853
Shkarkuar 281
Pëlqyer 4,172
Publikuar 05/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Shpetim Reqica & Daris
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
#lyricmaster #nashta #2019

Ref
Nashta malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo

E di qe malli, malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo

1
Nashta t'kan fol keq ty per mu
E ti hiq se ki iden
Pse s'ke ardh ti mu me m'vet
A ka diqka t'vertet
Po ki besu, ki besu, ki besu
Besom se s'ja ka vlejt
Qdo her kom met i keq
Saher jom kon i drejt
Po nuk osht njejt mo
S'po du asi ndjenja
Sa m'ki dasht e vrejta
T'lutna shkooo

Mo une nuk kthehna
N'dashni jo nuk dehna
Nashta malli ka me t'marr
Po mo nuk kthehna

Ref
Nashta malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo

E di qe malli, malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo

2
Kur na pan kur na pan kur na pan
Shum sene than shum rrena than
Deri sa na ndan deri sa na ndan
Rahat s'na lan jo nuk na lan
Amo amo amo faj ata nuk kan
Faji o te ti qe i ke ngu
E besove rrenen e fjalen e tyne
Para se me m'besu mu
Mos ti kishe ngu, ishim kon tani bashk na
T'kisha perqafu, edhe t'kisha majt n'krah

Ike sikur drita e me le n'terr
Mos u kthe, edhe sado qe malli t'merr

Ref
Nashta malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo

E di qe malli, malli ka me t'marr
Kurr s'ka me ta fal
Se me lot u m'ke bo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store