Banner

Banner

Titulli Kole Oroshi - Emri i turpit
Ndëgjuar 11,902
Shkarkuar 3,081
Pëlqyer 161
Publikuar 11/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Remake
Muzika & teksti Ilir Berani
Piano Demir Basha
Original interpret
Nusran Fera

All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: http://www.facebook.com/Giliofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store