Banner

Banner

Titulli NiiL B - ATA
Ndëgjuar 180,122
Shkarkuar 119
Pëlqyer 2,432
Publikuar 18/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
On Spotify : https://spoti.fi/2W0M8It

On Itunes : https://apple.co/33QX5it

Official Instagram : @niilb

Official FanPage : www.facebook.com/NiiLB/

Prod by : Floriant Salihu (@floriant.salihu)

Lyrics : NiiL B

Video : FlowProduction

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/1lF7mhr2GxyEBfNvUWhVKv
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/115509862
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ata-single/1484120251?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store