Banner

Banner

Titulli MC KRESHA X LYRICAL SON - SEMAFORI
Ndëgjuar 3,018,687
Shkarkuar 1,121
Pëlqyer 16,890
Publikuar 24/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: K-Master & Strike Beats
Lyrics by: Mc Kresha, Lyrical Son
Beat Prod by: PRESSPLAY
Rec & Arrangement: PRESSPLAY, K-Master (Pint Studio)
Mix & Master: Pressplay
PINT, 2019

Albumi (hard copy version) për Kosovë: tani në http://pint.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store