Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo ft Bianca Junzell - Ne te dy
Ndëgjuar 1,038,151
Shkarkuar 399
Pëlqyer 2,464
Publikuar 26/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Beat by: Vinsmoker
Muzika & Teksti: K.Zizo
Mix Master: Gjergj Kacinari
Asistente Produksioni: Vivian Mancellari
Make up artist: Jacopo Tomassini & Iva Çakalli
Producent: Klevis Bega
Direct by: K.Zizo & EM
Camera & editing EM
Styling: Peter Englund - Epic production PEEP - Stockholm - Sweden ( Bianca Junzell
REIMAN ( Kastro Zizo )
Dron: Samuel Novellari
Guitar: Pavel Boxic
Femaile back vocal: Erinda D
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store