Banner

Banner

Titulli Elinel - Mas shpine
Ndëgjuar 75,364
Shkarkuar 80
Pëlqyer 1,021
Publikuar 27/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music : Cricket Music
Master : Nome Entertainment
Shot : Kreshnik Ukiqi
Edit : Elinel
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store