Banner

Banner

Titulli Elinel - Zot i fatit
Ndëgjuar 92,943
Shkarkuar 203
Pëlqyer 1,355
Publikuar 27/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Produced : Isaiah Vest
Rec : Cricket Music
Video : Djemt e Abdullahut Prod.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store