Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu ft Land Korcari - Kam Merak
Ndëgjuar 102,791
Shkarkuar 189
Pëlqyer 1,169
Publikuar 30/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika & Orkestrimi: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Video by Max Prodouction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store